Naš affiliate program center!
Became affiliate za nas in zaslužili denar zdaj! To je zelo enostavno in brez kakršnihkoli znakov, ki se pristojbina. Kot je naš affiliate, boste prejeli provizijo (najmanj 30%), s prodajo vsakega izdelka od nas. Trenutno je naš affiliate program, ki ga upravlja RegNow, PLIMUS, ShareIt.

Dobra novica: vsi proizvodi po meri podpira gradnjo za zaščito vašo korist. Prenos namestitvene datoteke na desni nosilec. Na primer, MKV želite WMV Converter namestitev ime je mkv-to-wmv.exe. Če je vaš Regnow affiliate ID je 12345, preimenovati mkv-to-wmv.exe za mkv-to-wmv.regnow.12345.exe. Meri graditi podporo RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV želite WMV Converter originalno ime: mkv-to-wmv.exe

  affiliate ID (primer) Novo ime namestitev
RegNow 12345 mkv-to-wmv.regnow.12345.exe
PLIMUS Test mkv-to-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Test mkv-to-wmv.shareit.Test.exe

Serije rename.zip vam lahko pomagajo preimenovati datoteke hitro. Če najdete kakršne koli težave, nam pišite.

Regnow:

Če niste affiliate RegNow, boste morali ustvariti račun tukaj brezplačno.

Če ste že affiliate RegNow, samo se prijavite v svoj affiliate RegNow accout, V vaši nadzorni plošči, vstopite v naš ime izdelka ali ID v "Product Search" oddelku, da bi našli naše izdelke in kliknite "Join Now!", Končno, kliknite " Prodaja Povezave ", potem boste dobili povezavo, da od naših izdelkov, ki lahko postavi na svojo spletno stran. Ta metoda daje strankam neposredno izdelka naročilnice. Stranke obiska se zapiše, potem ko so ga kupili naše izdelke, boste prejeli kredit za prodajo. Na primer, da bi Povezava na stran https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Če xxxx je naš izdelek id v Regnow in llll je vaš regnow affiliate ID številka)

Ime izdelka ID izdelka v Regnow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
TIF Image Builder 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio Video Za WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV želite WMV Converter 17317-8
WMV Merger 17317-9
Slika Če želite Video Converter 17317-10
WMV Joiner 17317-11
Audio Video Synchronizer 17317-12
WMA združitvi 17317-13
MIDI želite WMA Converter 17317-14
Sound Capture želite WMA 17317-15

Izdelki PAD datoteke:

Ime izdelka PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF Image Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video Za WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV želite WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV Merger http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Slika Če želite Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Synchronizer http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA združitvi http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI želite WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture želite WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Če nimate affiliate račun Plimus, vas prosimo, da na eni strani ustvarite tukaj

Če že imate svoj Plimus affiliate račun in zahtevek za prodajo naših izdelkov, lahko uporabite spodnjo povezavo:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Če XXXX je naš izdelek pogodba id v Plimus.

Kako povezavo na našo spletno stran izdelka / Da bi stran ali prenesete naših izdelkih na svojo spletno stran? Obstajajo 3 vrste povezav lahko izberete:

Neposredna povezava na stran, da:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Povezava za prenos datoteke:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Povezava na izdelek spletni strani:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Prosimo nadomestiti XXXX z našim izdelkom pogodbo id in YYYY Plimus s svojim uporabniškim imenom.

Kako ste dobili kredit / komisije za prodajo?

Ko ste se prijavili, preprosto dodajte svoj affiliate ID v link za nakup izdelka, in Plimus bo zagotovila, da si v dobro za posel. Ko stranka uporablja eno od affiliate povezave (v red strani, prenesete ali izdelek URL), Plimus namestite piškotek stranke brskalnik, ki je aktivna za celo leto. boste dobili kredit tudi, če kupec vrnil kasneje, da bi dokončno. Lahko pa uporabite kupon in promocijo oznake, da bi naše izdelke privlačen, in da bi spremljali tudi tiste stranke, ki so jasno izrazili svojo piškotek predpomnilnika.

   
Ime izdelka contractId v Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
TIF Image Builder 1744632
WMV Converter 1857986
Audio Video Za WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV želite WMV Converter 1939908
WMV Merger 1939946
Slika Če želite Video Converter 1939948
WMV Joiner 1939952
Audio Video Synchronizer 2217626
WMA združitvi 2217706
MIDI želite WMA Converter 2217786
Sound Capture želite WMA 2217826

ShareIt:

Bolje je za stranke Euro. Get affiliate ID iz ShareIt tukaj.

Ime izdelka ID izdelka v ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
TIF Image Builder 300267432
WMV Converter 300267433
Audio Video Za WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV želite WMV Converter 300267436
WMV Merger 300267437
Slika Če želite Video Converter 300267438
WMV Joiner 300267439
Audio Video Synchronizer 300295950
WMA združitvi 300295951
MIDI želite WMA Converter 300295952
Sound Capture želite WMA 300295954

Link Exchange s weqsoft.com

Če imate svojo spletno stran, vas vabimo, da izmenjava povezave z nami tukaj.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO Vse pravice pridržane.