Náš partnerský program centra!
Stal sa partnerom pre nás a zarábať peniaze teraz! Je to veľmi jednoduché a bez akejkoľvek známky registračný poplatok. Ako nášho partnerského, dostanete províziu (minimálne 30%) prostredníctvom predaja každého produktu z nás. V súčasnej dobe na našom partnerskom programe je riadený RegNow, PLIMUS, ShareIt.

Dobré správy: všetky výrobky podporuje custom build pre ochranu vášmu prospechu. Stiahnite si inštalačné súbory na správnej hlasitosti. Napríklad, MKV to WMV Converter inštalácie meno MKV-k-wmv.exe. Ak váš partnerský RegNow ID 12345, premenovať MKV-k-wmv.exe na mkv-na-wmv.regnow.12345.exe. Vlastné vytvorenie pomoci RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV to WMV Converter názov: MKV-k-wmv.exe

  affiliate ID (príklad) Nové inštalácie meno
RegNow 12345 MKV-k-wmv.regnow.12345.exe
PLIMUS Test MKV-k-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Test MKV-k-wmv.shareit.Test.exe

Šarže-rename.zip vám pomôže premenovať súbory rýchlo. Ak nájdete nejaký problém, napíšte nám.

RegNow:

Ak si nie ste affiliate RegNow, musíte si vytvoriť účet tu zadarmo.

Ak ste už affiliate RegNow, stačí prihlásiť k svojmu accout affiliate RegNow, v ovládacom paneli, vstup do nášho názvu výrobku alebo ID v "Product Search" sekcii nájdete naše výrobky a kliknite na "Zaregistrujte sa teraz!" Napokon, kliknite na tlačidlo " Predajná Links ", potom sa dostanete poradie odkazy z našich výrobkov, ktoré môžete umiestniť na Vašich webových stránkach. Táto metóda odošle zákazníkom priamo na výrobku objednávkového formulára. Zákazník návšteva je zaznamenané, potom, čo si kúpili naše výrobky, dostanete ocenenie za predaj. Napríklad Odkaz na odberové stránke https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Kde xxxx je náš produkt id v RegNow a rrrr je váš partnerský RegNow identifikačné číslo)

Názov produktu ID produktu v RegNow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Stále Creator 17317-3
TIF obrázok Builder 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio Video To WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV to WMV Converter 17317-8
WMV Merger 17317-9
Obrázok To Video Converter 17317-10
WMV Joiner 17317-11
Audio Video Synchronizer 17317-12
WMA fúziách 17317-13
MIDI To WMA Converter 17317-14
Ak chcete zvuk Capture WMA 17317-15

Produkty PAD súbory:

Názov produktu PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Stále Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF obrázok Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video To WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV to WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV Merger http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Obrázok To Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Synchronizer http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA fúziách http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI To WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Ak chcete zvuk Capture WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Ak nemáte partnerský účet Plimus, prosím, najprv vytvorte si ho v

Ak už máte Plimus váš partnerský účet, a žiadosť o predaj našich produktov, môžete použiť nasledujúci odkaz:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Tam, kde XXXX je náš produkt je zmluva id v Plimus.

Ako sa Vám odkaz na naše webové stránky produktu / poradie stránku alebo si stiahnuť naše produkty na vlastné webové stránky? Existujú 3 typy odkazov si môžete vybrať:

Priamy odkaz na stránku poradí:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Odkaz na stiahnutie súboru:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Odkaz na webové stránky produktu:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Prosím, nahradí XXXX s našim produktom zmluva id a YYYY Plimus s vašim užívateľským menom.

Ako sa dostanete úver / provízie za predaj?

Akonáhle ste sa zaregistrovali, stačí pridať váš partnerský ID odkazu na nákup tovaru a Plimus zabezpečí vám pripísaná na dohodu. Keď zákazník využíva jeden z affiliate odkazy (na poradí stránky, sťahovať alebo výrobku URL), Plimus nainštalovať cookie na zákazníka prehliadača, ktorý je aktívny po celý rok. dostanete úver aj v prípade, že zákazník vráti neskôr, aby sa nakoniec poradia. Alternatívne môžete použiť kupón a propagácie kódy, aby naše výrobky lákavé, a sledovať aj tých zákazníkov, ktorí jasne svoje cookie cache.

   
Názov produktu contractId v Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Stále Creator 1744630
TIF obrázok Builder 1744632
WMV Converter 1857986
Audio Video To WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV to WMV Converter 1939908
WMV Merger 1939946
Obrázok To Video Converter 1939948
WMV Joiner 1939952
Audio Video Synchronizer 2217626
WMA fúziách 2217706
MIDI To WMA Converter 2217786
Ak chcete zvuk Capture WMA 2217826

ShareIt:

Je lepšie pre zákazníkov Euro. Získajte affiliate ID z ShareIt tady.

Názov produktu ID produktu v ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Stále Creator 300267431
TIF obrázok Builder 300267432
WMV Converter 300267433
Audio Video To WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV to WMV Converter 300267436
WMV Merger 300267437
Obrázok To Video Converter 300267438
WMV Joiner 300267439
Audio Video Synchronizer 300295950
WMA fúziách 300295951
MIDI To WMA Converter 300295952
Ak chcete zvuk Capture WMA 300295954

Výmena odkazov s weqsoft.com

Ak máte vlastné internetové stránky, ste vítaní na výmenu odkazov s nami tu.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO Všetky práva vyhradené.