Mūsu partneru programma centrā!
Kļuva par filiāli mums un pelnīt naudu tagad! Tas ir ļoti viegli un bez jebkādas pierakstīties maksu. Kā mūsu filiāles, jūs saņemsiet komisijas (vismaz 30%), pārdodot katru produktu, mums. Pašlaik mūsu partneru programmu vada RegNow, PLIMUS, ShareIt.

Labas ziņas: visi produkti, atbalsta pasūtījuma celt aizsargātu jūsu labā. Lejupielādēt instalācijas failiem ir tiesības apjoms. Piemēram, MKV Lai WMV Converter uzstādīšana vārds ir mkv-to-wmv.exe. Ja jūsu Regnow filiāli ID 12345, pārdēvēt mkv-to-wmv.exe uz mkv-to-wmv.regnow.12345.exe. Custom veidot atbalsta RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV Lai WMV Converter sākotnējais nosaukums: mkv-to-wmv.exe

  Filiāle ID (piemērs) Jaunas iekārtas nosaukums
RegNow 12345 mkv-to-wmv.regnow.12345.exe
PLIMUS Pārbaude mkv-to-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Pārbaude mkv-to-wmv.shareit.Test.exe

Diskrētas rename.zip var palīdzēt jums pārdēvēt failus ātri. Ja atrodat problēmas, lūdzu, rakstiet mums.

Regnow:

Ja neesat RegNow filiāli, jums vajadzēs izveidot kontu šeit par brīvu.

Ja Jūs jau RegNow filiāli, vienkārši piesakieties savā RegNow filiāli accout, Jūsu vadības panelī, ievadiet savu produkta nosaukums vai ID in "Product Search" sadaļā, lai atrastu mūsu produktus un noklikšķiniet uz "Join Now!" Beidzot, noklikšķiniet uz " Sales Links ", tad jūs iegūsiet kārtībā saites mūsu produktiem, ko jūs varat ievietot savā tīmekļa vietnē. Šī metode sūta klientus tieši uz produkta pasūtījuma formu. Klientu apmeklējums ir reģistrēti, kad tie iegādājas mūsu produkciju, Jūs saņemsiet kredītu pārdošanu. Piemēram, Saite pasūtīt lapu https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Ja xxxx ir mūsu product id in Regnow un gads ir jūsu regnow filiāli ID numuru)

Preces nosaukums Product ID Regnow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
TIF Image Builder 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio un Video Lai WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV Lai WMV Converter 17317-8
WMV Apvienošanās 17317-9
Attēlu Video Converter 17317-10
WMV Galdnieks 17317-11
Audio Video Synchronizer 17317-12
WMA Apvienošanās 17317-13
MIDI Lai WMA Converter 17317-14
Sound Capture Lai WMA 17317-15

Produkti PAD faili:

Preces nosaukums PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF Image Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio un Video Lai WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV Lai WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV Apvienošanās http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Attēlu Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Galdnieks http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Synchronizer http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA Apvienošanās http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI Lai WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture Lai WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Ja jums nav filiāli konts Plimus, lūdzu, pirmkārt, rada tas ir šeit

Ja jums jau ir jūsu Plimus Filiāle kontu un pieprasīt pārdot mūsu produktu, Jūs varat izmantot saites:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Ja XXXX ir mūsu produkta līgums ID Plimus.

Kā jūs saistīt ar mūsu produkta mājas / pasūtīt lapā vai lejupielādēt mūsu produktu savā mājas lapā? Ir 3 veidu saites jūs varat izvēlēties:

Tiešu saikni ar rīkojumu lapu:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Saites, lai lejupielādētu failu:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Saite uz produkta mājas lapā:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Lūdzu aizstāt XXXX ar mūsu produktu līgums ID un YYYY ar savu Plimus lietotājvārdu.

Kā mūs atrast kredītkartes / komisijas pārdošanā?

Kad esat pierakstījies, vienkārši pievienojiet savu filiāli ID produkta iegādes saitei un Plimus nodrošinās jūs kreditē par darījumu. Ja klients izmanto vienu filiāli saites (uz rīkojums lapas, lejupielādēt vai produktu URL), Plimus instalēt sīkfailu klienta pārlūks, kas ir aktīva visu gadu. Jūs saņemsiet kredīts, pat ja klients atgriežas vēlāk, lai rīkojumu, kas visbeidzot. Alternatīvi var izmantot kuponu un veicināšanu kodu padarīt mūsu produktus pievilcīgs, un izsekot pat tie klienti, kas skaidri norāda to sīkfailu kešatmiņa.

   
Preces nosaukums contractId in Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
TIF Image Builder 1744632
WMV Converter 1857986
Audio un Video Lai WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV Lai WMV Converter 1939908
WMV Apvienošanās 1939946
Attēlu Video Converter 1939948
WMV Galdnieks 1939952
Audio Video Synchronizer 2217626
WMA Apvienošanās 2217706
MIDI Lai WMA Converter 2217786
Sound Capture Lai WMA 2217826

ShareIt:

Tas ir labāk Euro klientiem. Get filiāli ID No ShareIt šeit.

Preces nosaukums Product ID ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
TIF Image Builder 300267432
WMV Converter 300267433
Audio un Video Lai WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV Lai WMV Converter 300267436
WMV Apvienošanās 300267437
Attēlu Video Converter 300267438
WMV Galdnieks 300267439
Audio Video Synchronizer 300295950
WMA Apvienošanās 300295951
MIDI Lai WMA Converter 300295952
Sound Capture Lai WMA 300295954

Exchange Saikne ar weqsoft.com

Ja jums ir sava tīmekļa vietni, jūs esat laipni lūgti maiņas saites ar mums šeit.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO All rights reserved.