Naš affiliate program centra!
Postala partner za nas i zaradite novac u aukciji! To je vrlo jednostavno i bez bilo koji potpisati gore naknadu. Kao naš partner, primit ćete proviziju (najmanje 30%) kod prodaje svakog proizvoda u nas. Trenutno naš affiliate program upravlja RegNow, PLIMUS, ShareIt.

Dobra vijest: svi proizvodi podržava običaj graditi za zaštitu vašu korist. Preuzmite instalacijske datoteke na desnoj volumena. Na primjer, MKV to WMV Converter instalacija ime je mkv-to-wmv.exe. Ako je Vaš Regnow affiliate ID 12345, preimenovati mkv-to-wmv.exe u mkv-u-wmv.regnow.12345.exe. Graditi prilagođene podrške RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV to WMV Converter originalni naziv: mkv-to-wmv.exe

  affiliate ID (primjer) Nova instalacija ime
RegNow 12345 mkv-to-wmv.regnow.12345.exe
PLIMUS Test mkv-to-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Test mkv-to-wmv.shareit.Test.exe

Batch-rename.zip može vam pomoći preimenovati datoteke brzo. Ako pronađete bilo koji problem, pošaljite nam e-mail.

Regnow:

Ako niste RegNow podružnica, morat ćete stvoriti račun ovdje za besplatno.

Ako ste već RegNow podružnica, samo se prijavite na svoj RegNow affiliate accout, U svoj control panel, ulazi u naše ime proizvoda ili ID-u "Product Search" odjeljak pronaći naše proizvode i kliknite na "Join Now!", Na kraju, Klik " Prodaja Veze ", onda ćete dobiti red linkove naših proizvoda koje možete postaviti na svoju web lokaciju. Ova metoda kupcima šalje direktno na obrazac za narudžbu proizvoda. Kupca posjet zabilježen je, nakon što su kupili naše proizvode, te ćete dobiti kredit za prodaju. Na primjer, link na red stranicu https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Pri čemu je xxxx je naš proizvod id u Regnow i gggg regnow je vaš affiliate ID broj)

Naziv proizvoda ID proizvoda u Regnow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
TIF Image Builder 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio Video Za WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV To WMV Converter 17317-8
WMV Merger 17317-9
Picture To Video Converter 17317-10
WMV Joiner 17317-11
Audio Video Uskladiti 17317-12
WMA spajanju 17317-13
MIDI Za WMA Converter 17317-14
Sound Capture Za WMA 17317-15

Proizvodi PAD datoteke:

Naziv proizvoda PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF Image Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video Za WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV To WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV Merger http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Picture To Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Uskladiti http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA spajanju http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI Za WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture Za WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Ako nemate račun kod affiliate Plimus, molimo Vas da prvo stvorite ga kod ovdje

Ako već imate Plimus affiliate računa i zahtjev za prodaju naših proizvoda, možete koristiti link ispod:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Gdje XXXX naš proizvod ugovora id u Plimus.

Kako se povezati na naš proizvod's website / red stranicu ili preuzeti naše proizvode na svoju web stranicu? Postoje 3 vrste veze možete odabrati:

Direktni link na red stranicu:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Link za download datoteke:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Link na proizvod web:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Molimo zamijeniti XXXX s našim proizvodom ugovora GGGG i identifikacija s Plimus vaše korisničko ime.

Kako ste dobili kredit / komisije za prodaju?

Jednom kad ste prijavljeni, jednostavno dodati na vaš affiliate ID-link kupnju proizvoda, a Plimus osigurat će si zasluge za posao. Kada klijent koristi jedan od affiliate linkove (na redoslijed stranica, preuzimanje ili proizvod URL), Plimus instalirati kolačić na preglednik klijenta koji je aktivan za punu godinu dana. Vi ćete dobiti kredit, čak i ako kupac vratiti se kasnije da bi konačno. Alternativno, možete koristiti kupon i promociju kodove kako bi naši proizvodi privlačan, te pratiti čak i onim korisnicima koji jasan njihov keks predmemorija.

   
Naziv proizvoda contractId u Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
TIF Image Builder 1744632
WMV Converter 1857986
Audio Video Za WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV To WMV Converter 1939908
WMV Merger 1939946
Picture To Video Converter 1939948
WMV Joiner 1939952
Audio Video Uskladiti 2217626
WMA spajanju 2217706
MIDI Za WMA Converter 2217786
Sound Capture Za WMA 2217826

ShareIt:

Bolje je za Euro korisnicima. Get affiliate ID iz ShareIt ovdje.

Naziv proizvoda ID proizvoda u ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
TIF Image Builder 300267432
WMV Converter 300267433
Audio Video Za WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV To WMV Converter 300267436
WMV Merger 300267437
Picture To Video Converter 300267438
WMV Joiner 300267439
Audio Video Uskladiti 300295950
WMA spajanju 300295951
MIDI Za WMA Converter 300295952
Sound Capture Za WMA 300295954

Link Exchange s weqsoft.com

Ako imate vlastite web stranice, dobrodošli ste za razmjenu linkova s nama ovdje.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO Sva prava pridržana.