Jäsenohjelmaamme keskustassa!
Tuli kumppaniksi meille ja ansaita rahaa nyt! Se on hyvin helppoa, eikä mitään rekisteröityä maksua. Kuten affiliate, saat komissio (vähintään 30%) myymällä kunkin tuotteen meille. Hetkellä jäsenohjelmaamme hallinnoi RegNow, PLIMUS, ShareIt.

Hyvä uutinen: Kaikki tuotteet kannattaa mittatilaustyönä suojata sinun eduksesi. Lataa asennustiedostot on oikea määrä. Esimerkiksi MKV To WMV Converter laitoksen nimi on MKV-to-wmv.exe. Jos Regnow kumppaniksi tunnus on 12345, rename MKV-to-wmv.exe ja MKV-to-wmv.regnow.12345.exe. Mittatilaustyönä tukea RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV WMV Converter alkuperäinen nimi: MKV-to-wmv.exe

  Affiliate tunnus (esim.) Uuden laitoksen nimi
RegNow 12345 MKV-to-wmv.regnow.12345.exe
PLIMUS Testi MKV-to-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Testi MKV-to-wmv.shareit.Test.exe

Erä-rename.zip avulla voit nimetä tiedostoja nopeasti. Jos huomaat ongelmia, lähetä meille sähköpostia.

Regnow:

Jos et ole RegNow kumppaniksi, sinun täytyy luoda tili täällä ilmaiseksi.

Jos olet jo RegNow kumppaniksi vain kirjautua RegNow kumppaniksi accout teidän Ohjauspaneeli, anna meidän tuotteen nimi tai tunnus "Product Search" osion löydät tuotteet ja klikkaa "Liity nyt!" Vihdoinkin Klikkaa " Myynti Linkit ", niin saat tilaa Linkit meidän tuotteita, jotka voit sijoittaa Web-sivustoosi. Tämä tapa lähettää asiakkaat suoraan tuotteen tilauslomakkeen. Asiakas vierailu on merkittävä, kun he ovat ostaneet tuotteitamme, saat hyvityksen myyntiin. Esimerkiksi linkki tilaussivulle https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Jossa xxxx on tuote-tunnus Regnow ja vvvv on sinun regnow Affiliate tunnus)

Tuotenimi Tuotteesta tunnus Regnow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
TIF Image Builder 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio Video To WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV To WMV Converter 17317-8
WMV sulautuma 17317-9
Kuva Video Converter 17317-10
WMV Joineria 17317-11
Audio Video Synchronizer 17317-12
WMA sulautuma 17317-13
MIDI WMA Converter 17317-14
Sound Capture WMA 17317-15

Tuotteet PAD-tiedostot:

Tuotenimi PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF Image Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video To WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV To WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV sulautuma http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Kuva Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joineria http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Synchronizer http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA sulautuma http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Jos sinulla ei ole kumppaniksi tili Plimus, voit ensinnäkin luoda sitä tässä

Jos olet jo oman Plimus kumppanitiliisi ja pyytää myydä tuotetta, voit käyttää alla olevaa linkkiä:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Jos XXXX on meidän tuotteen sopimuksen id Plimus.

Miten te Linkki tuotteen www-sivuilla / tilaa sivu tai ladata tuotteita omassa sivustossasi? On 3 linkkien avulla voit valita:

Suora linkki järjestys sivulle:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Linkki Lataa tiedosto:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Linkki tuotteeseen verkkosivuilla:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Voit korvata XXXX kanssa tuotteen sopimus tunnus ja VVVV kanssa Plimus käyttäjätunnuksella.

Miten saat luotto-toimikunnan myyntiin?

Kun olet rekisteröitynyt, lisää kumppaniksi ID tuotteen osto linkkiä, ja Plimus varmistaa olet hyvitetään paljon. Kun asiakas käyttää yhden affiliate links (järjestys sivulla, lataa tai tuotteen URL), Plimus asettaa evästeen asiakkaan selain, joka toimii täyden vuoden. saat luottoa, vaikka asiakas palata myöhemmin, jotta voitaisiin vihdoinkin. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kuponki ja edistäminen koodit, jotta tuotteemme valittamalla, ja seurata myös ne asiakkaat, jotka selkeästi evästeen välimuisti.

   
Tuotenimi contractId in Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
TIF Image Builder 1744632
WMV Converter 1857986
Audio Video To WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV To WMV Converter 1939908
WMV sulautuma 1939946
Kuva Video Converter 1939948
WMV Joineria 1939952
Audio Video Synchronizer 2217626
WMA sulautuma 2217706
MIDI WMA Converter 2217786
Sound Capture WMA 2217826

ShareIt:

On parempi Euro asiakkaille. Hanki kumppaniksi tunnuksen ShareIt tässä.

Tuotenimi Tuotteesta tunnus ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
TIF Image Builder 300267432
WMV Converter 300267433
Audio Video To WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV To WMV Converter 300267436
WMV sulautuma 300267437
Kuva Video Converter 300267438
WMV Joineria 300267439
Audio Video Synchronizer 300295950
WMA sulautuma 300295951
MIDI WMA Converter 300295952
Sound Capture WMA 300295954

Exchange Yhteys weqsoft.com

Jos sinulla on oma sivusto, olet tervetullut vaihtaa linkkejä kanssamme täällä.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO Kaikki oikeudet pidätetään.