Vårt partnerprogram center!
Blev en affiliate för oss och tjäna pengar nu! Det är mycket lätt och utan någon registreringsavgift. Som partner får du provision (minst 30%) genom att sälja varje produkt för oss. Närvarande vårt affiliate-programmet styrs av RegNow, PLIMUS, ShareIt.

Goda nyheter: alla produkter som stöder anpassade bygga för att skydda din fördel. Hämta installationsfilerna i rätt volym. Till exempel är MKV till WMV Converter installation namn MKV-to-wmv.exe. Om din Regnow affiliate ID är 12345, byta namn på MKV-till-wmv.exe till MKV-till-wmv.regnow.12345.exe. Den anpassade bygga upp ett stöd RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV till WMV Converter ursprungliga namn: MKV-to-wmv.exe

  affiliate ID (exempel) Nyinstallation namn
RegNow 12345 MKV-to-wmv.regnow.12345.exe
PLIMUS Test MKV-to-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Test MKV-to-wmv.shareit.Test.exe

Den batch-rename.zip kan hjälpa dig att byta namn på filerna snabbt. Om du hittar några problem, vänligen maila oss.

Regnow:

Om du inte är RegNow affiliate måste du skapa ett konto här gratis.

Om du redan är RegNow affiliate, logga bara in på ditt RegNow affiliate allvarliga olyckan, i kontrollpanelen, gå in på vår produkt namn eller ID i "Product Search" för att hitta våra produkter och klicka på "Bli medlem nu!" Äntligen Click " Försäljning Länkar ", då kommer du att få ordning band av våra produkter som du kan placera på din webbplats. Denna metod skickar kunderna direkt till produktens beställningsformulär. Kundens besök registreras, efter att de har köpt våra produkter, kommer du att få kredit för försäljning. Till exempel, Länk till beställningssidan https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Där XXXX är vår produkt-ID i Regnow och åååå är ditt regnow affiliate ID nummer)

Produktnamn Produkt-ID i Regnow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
TIF Image Builder 17317-4
Converter 17317-5
Audio Video to WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV till WMV Converter 17317-8
WMV koncentrationsförordningen 17317-9
Bild Video Converter 17317-10
WMV Joiner 17317-11
Audio Video Synchronizer 17317-12
WMA koncentrationsförordningen 17317-13
MIDI till WMA Converter 17317-14
Sound Capture till WMA 17317-15

Produkter PAD files:

Produktnamn PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF Image Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video to WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV till WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV koncentrationsförordningen http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Bild Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Synchronizer http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA koncentrationsförordningen http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI till WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture till WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Om du inte har ett affiliate-konto med Plimus du först skapa den på här

Om du redan har ditt Plimus affiliate konto och begära att sälja vår produkt, kan du använda länken nedan:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* När XXXX är vår produkt kontrakt ID i Plimus.

Hur kopplar du till vår produkt hemsida / för sidan eller ladda ner våra produkter på din egen hemsida? Det finns 3 typer av länkar kan du välja:

Direkt länk till beställningssidan:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Länk för att ladda ner filen:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Länk till produktens hemsida:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Ersätta Vänligen XXXX med vår produkt kontrakt id och YYYY med ditt Plimus användarnamn.

Hur får du kredit / provision vid försäljning?

När du har loggat in, bara att lägga till ditt affiliate ID för produkten köpa länken och Plimus kommer att se till att du krediteras för given. När en kund använder en av affiliate-länkar (till beställningssidan, ladda ner eller produkt URL), Plimus installera en cookie på kundens webbläsare som är aktiv under ett helt år. kommer du att få kredit även om kunden kommer tillbaka senare för att göra en beställning till slut. Alternativt kan du använda kuponger och koder marknadsföring att göra våra produkter tilltalande och att spåra även de kunder som tydligt deras cookie cache.

   
Produktnamn contractId i Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
TIF Image Builder 1744632
Converter 1857986
Audio Video to WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV till WMV Converter 1939908
WMV koncentrationsförordningen 1939946
Bild Video Converter 1939948
WMV Joiner 1939952
Audio Video Synchronizer 2217626
WMA koncentrationsförordningen 2217706
MIDI till WMA Converter 2217786
Sound Capture till WMA 2217826

ShareIt:

Det är bättre för Euro kunder. Skaffa en affiliate ID från ShareIt här.

Produktnamn Produkt-ID i ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
TIF Image Builder 300267432
Converter 300267433
Audio Video to WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV till WMV Converter 300267436
WMV koncentrationsförordningen 300267437
Bild Video Converter 300267438
WMV Joiner 300267439
Audio Video Synchronizer 300295950
WMA koncentrationsförordningen 300295951
MIDI till WMA Converter 300295952
Sound Capture till WMA 300295954

Exchange Link med weqsoft.com

Om du har din egen hemsida, är du välkommen att utbyta länkar med oss här.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO Alla rättigheter förbehållna.