Våre agentprogram center!
Ble en samarbeidspartner for oss og tjen penger nå! Det er veldig lett og ikke noen påmelding avgift. Som affiliate vår, vil du motta provisjon (minst 30%) ved salg av hvert produkt for oss. Foreløpig vårt affiliate-programmet administreres av RegNow, Plimus, ShareIt.

Gode nyheter: alle produkter støtter egendefinerte bygge for å beskytte din fordel. Last ned installasjonsfilene til riktig volum. For eksempel er mkv til WMV Converter installasjon navn mkv-til-wmv.exe. Hvis RegNow affiliate ID 12345, gi nytt navn mkv-til-wmv.exe til mkv-til-wmv.regnow.12345.exe. Skikken bygger støtte RegNow, Plimus, ShareIt.

Mkv til WMV Converter opprinnelige navnet: mkv til wmv.exe

  affiliate ID (eksempel) Ny installasjon navn
RegNow 12345 mkv-til-wmv.regnow.12345.exe
Plimus Test mkv-til-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Test mkv-til-wmv.shareit.Test.exe

Den batch-rename.zip kan hjelpe deg endre navn på filene raskt. Hvis du finner noen problemer, vennligst send e-post.

RegNow:

Hvis du ikke er RegNow affiliate, må du opprette en konto her gratis.

Hvis du allerede er en RegNow affiliate, bare logge på RegNow affiliate accout, i kontrollpanelet, gå inn produktet vårt navn eller ID i "Produkt Søk" for å finne våre produkter og klikk på "Bli!" Endelig, Klikk " Salg Linker ", så får du orden linker av våre produkter som du kan plassere på webområdet ditt. Denne metoden sender kundene direkte til produktets bestillingsskjemaet. Kundens besøk er registrert, etter at de har kjøpt våre produkter, vil du få kreditt for salg. For eksempel Link til bestillingssiden https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Der XXXX er vårt produkt id i RegNow og åååå er din RegNow affiliate ID-nummer)

Produktnavn Produkt-ID i RegNow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
TIF Image Builder 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio Video Til WMA Converter 17317-6
Mkv Converter 17317-7
Mkv til WMV Converter 17317-8
WMV Fusjon 17317-9
Bilde Slik Video Converter 17317-10
WMV Joiner 17317-11
Audio Video samtidighet 17317-12
WMA Fusjon 17317-13
MIDI til WMA Converter 17317-14
Sound Capture til WMA 17317-15

Produkter PAD filer:

Produktnavn PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF Image Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video Til WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
Mkv Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
Mkv til WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV Fusjon http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Bilde Slik Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video samtidighet http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA Fusjon http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI til WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture til WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Hvis du ikke har en affiliate konto hos Plimus, må du først opprette det på her

Hvis du allerede har et Plimus affiliate konto og be om å selge vårt produkt, kan du bruke linken under:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Hvor XXXX er vårt produkt kontrakt id i Plimus.

Hvordan kobler du til produktet vårt nettsted / ordre-siden eller laste ned våre produkter på ditt eget nettsted? Det er 3 typer av lenker du kan velge:

Direkte link til bestillingssiden:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Link for å laste ned filen:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Link til produktet webside:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Du kan erstatte XXXX med vårt produkt kontrakt id og ÅÅÅÅ med Plimus brukernavn.

Hvordan får du æren / provisjon for et salg?

Når du er registrert, legger du bare til affiliate ID til produktet kjøp koblingen, og Plimus vil sikre at du er kreditert for avtalen. Når en kunde bruker et av affiliate linker (til bestillingssiden, laste ned eller produkt URL), Plimus installere en cookie på kundens nettleser som er aktiv for et helt år. du får kreditt selv om kunden kommer tilbake senere for å foreta en bestilling til slutt. Alternativt kan du bruke kupongen og forfremmelse koder for å gjøre våre produkter tiltalende, og for å spore også de kundene som klart at informasjonskapselen cache.

   
Produktnavn contractId i Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
TIF Image Builder 1744632
WMV Converter 1857986
Audio Video Til WMA Converter 1858026
Mkv Converter 1939906
Mkv til WMV Converter 1939908
WMV Fusjon 1939946
Bilde Slik Video Converter 1939948
WMV Joiner 1939952
Audio Video samtidighet 2217626
WMA Fusjon 2217706
MIDI til WMA Converter 2217786
Sound Capture til WMA 2217826

ShareIt:

Det er bedre for Euro kunder. Bli en affiliate ID fra ShareIt her.

Produktnavn Produkt-ID i ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
TIF Image Builder 300267432
WMV Converter 300267433
Audio Video Til WMA Converter 300267434
Mkv Converter 300267435
Mkv til WMV Converter 300267436
WMV Fusjon 300267437
Bilde Slik Video Converter 300267438
WMV Joiner 300267439
Audio Video samtidighet 300295950
WMA Fusjon 300295951
MIDI til WMA Converter 300295952
Sound Capture til WMA 300295954

Exchange Link med weqsoft.com

Hvis du har din egen nettside, er du velkommen til å utveksle lenker med oss her.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO All rights reserved.