Pusat program afiliasi kami!
Menjadi afiliasi untuk kami dan mendapatkan wang sekarang! Sangat mudah dan tidak ada biaya apapun mendaftar. Sebagai afiliasi kami, anda akan menerima komisyen (paling sedikit 30%) dengan menjual produk masing-masing dari kita. Saat ini program afiliasi kami diuruskan oleh RegNow, Plimus, ShareIt.

Berita bagus: semua produk menyokong membina peribadi untuk melindungi keuntungan anda. Download fail pemasangan pada kelantangan yang tepat. Sebagai contoh, MKV To WMV Converter nama pemasangan mkv-ke-wmv.exe. Jika anda sekutu Regnow ID adalah 12345, menukar nama mkv-ke-wmv.exe untuk mkv-ke-wmv.regnow.12345.exe. Kebiasaan membina sokongan RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV To WMV Converter nama asli: mkv-ke-wmv.exe

  sekutu ID (contoh) Nama instalasi baru
RegNow 12345 mkv-ke-wmv.regnow.12345.exe
Plimus Ujian mkv-ke-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Ujian mkv-ke-wmv.shareit.Test.exe

The batch-rename.zip boleh membantu anda menukar nama fail dengan cepat. Jika anda menemukan masalah, silakan email kami.

Regnow:

Jika anda bukan RegNow afiliasi, anda perlu membuat akaun di sini secara percuma.

Jika anda sudah menjadi RegNow sekutu, hanya log masuk ke RegNow anda Accout sekutu, Dalam control panel, masukkan nama produk kami atau ID di "Product Search" bahagian untuk menemukan produk-produk kami dan klik "Join Now!", Akhirnya, Klik " penjualan Links ", maka anda akan mendapatkan link untuk produk-produk kami yang anda boleh meletakkan pada website anda. Kaedah ini pelanggan mengirimkan langsung ke borang tempahan produk. Lawatan pelanggan direkodkan, selepas mereka membeli produk kami, anda akan menerima kredit untuk penjualan. Misalnya, Link ke laman order https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Di mana xxxx adalah produk kami id di Regnow dan yyyy adalah sekutu regnow nombor ID)

Nama Produk ID Produk Regnow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Masih Pencipta 17317-3
TIF Image Builder 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio Video Untuk WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV To WMV Converter 17317-8
WMV Gabungan 17317-9
Gambar Untuk Video Converter 17317-10
WMV Joiner 17317-11
Audio Video Synchronizer 17317-12
WMA Gabungan 17317-13
MIDI Untuk WMA Converter 17317-14
Sound Capture Untuk WMA 17317-15

Produk PAD fail:

Nama Produk PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Masih Pencipta http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF Image Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video Untuk WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV To WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV Gabungan http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Gambar Untuk Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Synchronizer http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA Gabungan http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI Untuk WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture Untuk WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Jika anda tidak mempunyai akaun sekutu dengan Plimus, sila lupa buat itu di sini

Jika anda sudah mempunyai akaun dan Plimus sekutu permintaan untuk menjual produk kami, anda boleh menggunakan link di bawah ini:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Mana XXXX adalah produk kami kontrak id di Plimus.

Bagaimana anda link ke produk kami website / urutan halaman atau mendownload produk-produk kami di laman anda? Ada 3 jenis link anda boleh memilih:

Lompat link ke laman order:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Link untuk men-download file:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Link ke halaman produk:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Sila mengganti XXXX dengan produk kami kontrak id dan YYYY dengan nama pengguna Plimus anda.

Bagaimana anda mendapatkan kredit / yuran untuk penjualan?

Selepas anda mendaftar, cukup tambahkan ID afiliasi anda untuk pembelian produk link, dan Plimus akan memastikan anda dikreditkan untuk transaksi. Apabila seorang pelanggan menggunakan salah satu link afiliasi (untuk laman urutan, download atau URL produk), Plimus memasang cookie di browser pelanggan yang aktif selama setahun penuh. Anda akan mendapatkan kredit bahkan jika pelanggan kembali lagi nanti untuk membuat tempahan akhirnya. Alternatif, anda boleh menggunakan kod kupon dan promosi untuk membuat produk-produk kami yang menarik, dan untuk menjejaki pelanggan bahkan mereka yang membersihkan cache cookies.

   
Nama Produk contractId di Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Masih Pencipta 1744630
TIF Image Builder 1744632
WMV Converter 1857986
Audio Video Untuk WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV To WMV Converter 1939908
WMV Gabungan 1939946
Gambar Untuk Video Converter 1939948
WMV Joiner 1939952
Audio Video Synchronizer 2217626
WMA Gabungan 2217706
MIDI Untuk WMA Converter 2217786
Sound Capture Untuk WMA 2217826

ShareIt:

Lebih baik untuk Euro pelanggan. Afiliasi mendapatkan ID dari ShareIt di sini.

Nama Produk ID Produk ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Masih Pencipta 300267431
TIF Image Builder 300267432
WMV Converter 300267433
Audio Video Untuk WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV To WMV Converter 300267436
WMV Gabungan 300267437
Gambar Untuk Video Converter 300267438
WMV Joiner 300267439
Audio Video Synchronizer 300295950
WMA Gabungan 300295951
MIDI Untuk WMA Converter 300295952
Sound Capture Untuk WMA 300295954

Exchange Link dengan weqsoft.com

Jika anda mempunyai website anda sendiri, anda dipersilahkan untuk bertukar link dengan kami di sini.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO All rights reserved.