Affiliate program center!
Affiliate vált számunkra, és pénzt keresni, most! Ez nagyon egyszerű, és nincs semmi jelét fel díjat. Mint affiliate, kap jutalékot (legalább 30%), az egyes termékek értékesítési minket. Jelenleg az affiliate program által kezelt RegNow, PLIMUS, ShareIt.

Jó hír: minden termék támogatja az egyéni épít védelmére Ön javára. Töltse le a telepítő fájlt a megfelelő mennyiség. Például, MKV To WMV konverter létesítmény neve mkv-to-wmv.exe. Ha a Regnow affiliate azonosítója 12.345, átnevezése mkv-to-wmv.exe az mkv-to-wmv.regnow.12345.exe. Az egyéni építeni támogatás RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV To WMV konverter eredeti neve: mkv-to-wmv.exe

  affiliate ID (példa) Új létesítmény neve
RegNow 12345 mkv-to-wmv.regnow.12345.exe
PLIMUS Teszt mkv-to-wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Teszt mkv-to-wmv.shareit.Test.exe

A gyártási rename.zip segítségével nevezze át a fájlokat gyorsan. Ha bármilyen probléma, kérjük, írjon nekünk.

Regnow:

Ha te nem vagy RegNow partner, akkor létre kell hozni egy fiókot itt ingyen.

Ha Ön már RegNow partner, csak jelentkezzen be RegNow affiliate kerülnek átadásra, az ön kezelőpanel, adja meg a termék nevét, vagy ID "Termék keresése" című részben megtalálni termékeinket és kattintson a "Join Now!" Végre, kattintson a " Értékesítési Kapcsolatok ", akkor kapsz, hogy kapcsolatokat termékeink amelyek segítségével helyre weboldalán. Ez a módszer küld az ügyfelek közvetlenül a termék megrendelőlap. A vevő látogatás nyilván, miután az általuk megvásárolt termékeinket, akkor kap hitelt az értékesítésre. Például, Link rendelni oldalra https: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (Ahol az XXXX a termékünket, és id ben Regnow yyyy az Ön regnow affiliate azonosító szám)

Termék neve Product ID Regnow
JPG / JPEG fénykép konverter 17317-1
BMP kép Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
TIF képes Builder 17317-4
WMV konverter 17317-5
Audio Video To WMA konverter 17317-6
MKV konverter 17317-7
MKV To WMV konverter 17317-8
WMV Merger 17317-9
Picture To Video konverter 17317-10
Tárolt WMV Joiner 17317-11
Audio Video Synchronizer 17317-12
WMA összefonódás 17317-13
MIDI To WMA konverter 17317-14
Sound Capture WMA 17317-15

Termékek PAD fájlok:

Termék neve PAD URL -
JPG / JPEG fénykép konverter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_konverter.xml
BMP kép Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
TIF képes Builder http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV konverter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_konverter.xml
Audio Video To WMA konverter http://www.weqsoft.com/pad/wma_konverter.xml
MKV konverter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_konverter.xml
MKV To WMV konverter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_konverter.xml
WMV Merger http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Picture To Video konverter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_konverter.xml
Tárolt WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Synchronizer http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA összefonódás http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI To WMA konverter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Sound Capture WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Ha nincs affiliate számlával Plimus, kérjük, először hozza létre az itt

Ha már van saját Plimus affiliate veszi, és felkéri, hogy adjuk el a termék, akkor az alábbi linkre:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* Ahol az XXXX a termékünket szerződése id ben Plimus.

Hogyan link a termék honlapján / rendelés oldalon, vagy töltse le a termékeink saját oldalán? Vannak 3 típusú kapcsolatok közül választhat:

Közvetlen link a sorrendben oldalon:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Itt töltheti le a fájlt:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Link a termék honlapján:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Kérjük, a XXXX helyére a mi termék id szerződés és az Ön HH Plimus felhasználói név.

How do you get a hitel / Bizottság számára történő értékesítés?

Ha már feliratkozott, vegye fel a partner azonosítója termék beszerzése hivatkozásra, és biztosítani fogja Plimus te elismerjék az üzletet. Amikor egy ügyfél használ az egyik partner linkek (az oldal érdekében, letölt vagy termék URL), Plimus telepíteni egy cookie-t az ügyfél böngésző, amely aktív egy teljes évre. kapsz hitelt, ha a vevő jöjjön vissza később, hogy a megrendelés végül. Alternatívaként használhatod szelvény és promóciós kódokat, hogy termékeink vonzó, és a pálya még azon ügyfelek, akik egyértelműen a cookie-cache.

   
Termék neve contractId a Plimus
JPG / JPEG fénykép konverter 1744626
BMP kép Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
TIF képes Builder 1744632
WMV konverter 1857986
Audio Video To WMA konverter 1858026
MKV konverter 1939906
MKV To WMV konverter 1939908
WMV Merger 1939946
Picture To Video konverter 1939948
Tárolt WMV Joiner 1939952
Audio Video Synchronizer 2217626
WMA összefonódás 2217706
MIDI To WMA konverter 2217786
Sound Capture WMA 2217826

ShareIt:

Mert jobb az Euro ügyfelek számára. Kap egy affiliate azonosítót ShareIt itt.

Termék neve Product ID ShareIt
JPG / JPEG fénykép konverter 300267225
BMP kép Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
TIF képes Builder 300267432
WMV konverter 300267433
Audio Video To WMA konverter 300267434
MKV konverter 300267435
MKV To WMV konverter 300267436
WMV Merger 300267437
Picture To Video konverter 300267438
Tárolt WMV Joiner 300267439
Audio Video Synchronizer 300295950
WMA összefonódás 300295951
MIDI To WMA konverter 300295952
Sound Capture WMA 300295954

Link csere és weqsoft.com

Ha van saját honlapja, akkor szívesen Linkcsere velünk itt.

 

 

 

Copyright © 2007-2010 DIGITBYTE STUDIO Minden jog fenntartva.