El nostre centre de programa d'afiliats!
Es va convertir en una filial per a nosaltres i guanya molts diners! És molt fàcil i no hi ha cap signe d'inscripció. Com el nostre afiliat, vostè rebrà una comissió (almenys 30%) mitjançant la venda de cada producte, de nosaltres. Actualment el nostre programa d'afiliats és manejat per RegNow, Plimus, ShareIt.

Bones notícies: tots els productes d'encàrrec de l'estructura suport per a la protecció del seu benefici. Descarregui els fitxers d'instal lació en el volum correcte. Per exemple, MKV a WMV Converter és el nom d'instal lació MKV a wmv.exe. Si el seu RegNow ID d'afiliat és 12.345, canviar el nom de MKV a wmv.exe a MKV a wmv.regnow.12345.exe. L'encàrrec de l'estructura de suport RegNow, Plimus, ShareIt.

MKV To WMV Converter nom original: MKV a wmv.exe

  nom d'usuari (exemple) Nom de Nova instal lació
RegNow 12345 MKV a wmv.regnow.12345.exe
Plimus Prova MKV a wmv.plimus.Test.exe
ShareIt Prova MKV a wmv.shareit.Test.exe

El lot rename.zip pot ajudar a canviar el nom dels fitxers amb rapidesa. Si trobeu qualsevol problema, si us plau envieu un correu electrònic.

RegNow:

Si vostè no és un afiliat RegNow, hauràs de crear un compte aquí de forma gratuïta.

Si ja ets afiliat RegNow, simplement accedeix al teu filial accout RegNow, al tauler de control, entrar en el nostre nom de producte o d'identitat en "Cerca de Productes" per trobar els productes i feu clic a "Join Now!", Per fi, feu clic a " Enllaços de vendes ", aleshores per aconseguir enllaços dels nostres productes que vostè pot posar al seu lloc web. Aquest mètode s'envia als nostres clients directament al formulari de comanda del producte. La visita del client es registra, després que han comprat els nostres productes, vostè rebrà el crèdit per a la venda. Per exemple, un enllaç a la pàgina https fi: / / www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=xxxxaffiliate=yyyy (On xxxx és l'ID del nostre producte en RegNow i aaaa és el nombre d'afiliats RegNow ID)

Nom del producte Identificació de producte en RegNow
JPG / JPEG Photo Converter 17317-1
BMP Picture Maker 17317-2
PNG Still Creator 17317-3
Generador d'imatge TIF 17317-4
WMV Converter 17317-5
Audio Video To WMA Converter 17317-6
MKV Converter 17317-7
MKV To WMV Converter 17317-8
WMV de concentracions 17317-9
Picture To Video Converter 17317-10
WMV Joiner 17317-11
Audio Video Foxmarks 17317-12
WMA concentracions 17317-13
MIDI To WMA Converter 17317-14
Per Captura de so WMA 17317-15

Productes arxius PAD:

Nom del producte PAD URL
JPG / JPEG Photo Converter http://www.weqsoft.com/pad/jpg_photo_converter.xml
BMP Picture Maker http://www.weqsoft.com/pad/bmp_picture_maker.xml
PNG Still Creator http://www.weqsoft.com/pad/png_still_creator.xml
Generador d'imatge TIF http://www.weqsoft.com/pad/tif_image_builder.xml
WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/wmv_converter.xml
Audio Video To WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/wma_converter.xml
MKV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_converter.xml
MKV To WMV Converter http://www.weqsoft.com/pad/mkv_to_wmv_converter.xml
WMV de concentracions http://www.weqsoft.com/pad/wmv_merger.xml
Picture To Video Converter http://www.weqsoft.com/pad/picture_to_video_converter.xml
WMV Joiner http://www.weqsoft.com/pad/wmv_joiner.xml
Audio Video Foxmarks http://www.weqsoft.com/pad/av_sync.xml
WMA concentracions http://www.weqsoft.com/pad/wma_merger.xml
MIDI To WMA Converter http://www.weqsoft.com/pad/midi_to_wma.xml
Per Captura de so WMA http://www.weqsoft.com/pad/sound_capture_wma.xml

 

Plimus:

Si no tens un compte d'afiliat amb Plimus, per favor, en primer lloc, crear-lo a aquí

Si vostè ja té el seu compte d'afiliat Plimus i comanda per a vendre el nostre producte, pot utilitzar el següent enllaç:

https: / / www.plimus.com/jsp/developer_login.jsp?contractIdToSell=XXXX

* On XXXX és el contracte dels nostres productes d'identificació en Plimus.

Com es enllaç al lloc web dels nostres productes / Pàgina de demanar o descarregar els nostres productes en el seu propi lloc web? Hi ha 3 tipus d'enllaços pots triar:

Enllaç directe a la pàgina de l'ordre:
https: / / www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=XXXreferrer=YYYY

Enllaç per descarregar l'arxiu:
http://www.plimus.com/jsp/download_trial.jsp?contractId=XXXXreferrer=YYYY

Enllaç al lloc web del producte:
http://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=XXXX&referrer=YYYY

* Si us plau, substituir XXXX contracte amb l'ID dels nostres productes i AAAA amb el seu nom d'usuari Plimus.

Com es pot obtenir el crèdit o la comissió d'una venda?

Una vegada que estigui registrada, simplement afegiu el vostre identificador de l'enllaç de compra del producte, i Plimus serà assegurar-se que està acreditat per l'acord. Quan un client utilitza un dels enllaços d'afiliats (a la pàgina de l'ordre, descarregar o producte URL), Plimus instal lar una galeta al navegador del client que es pot utilitzar durant un any complet. obtindrà crèdit fins i tot si el client tornar més tard per fer una comanda per fi. Alternativament, podeu usar cupons i codis de promoció per a que els nostres productes atractius, i fer un seguiment fins i tot als nostres clients clar el seu cau de galetes.

   
Nom del producte contracte a Plimus
JPG / JPEG Photo Converter 1744626
BMP Picture Maker 1744628
PNG Still Creator 1744630
Generador d'imatge TIF 1744632
WMV Converter 1857986
Audio Video To WMA Converter 1858026
MKV Converter 1939906
MKV To WMV Converter 1939908
WMV de concentracions 1939946
Picture To Video Converter 1939948
WMV Joiner 1939952
Audio Video Foxmarks 2217626
WMA concentracions 2217706
MIDI To WMA Converter 2217786
Per Captura de so WMA 2217826

ShareIt:

És millor per als clients d'euros. Obtenir un identificador d'afiliat de ShareIt aquí.

Nom del producte Identificació de producte en ShareIt
JPG / JPEG Photo Converter 300267225
BMP Picture Maker 300267430
PNG Still Creator 300267431
Generador d'imatge TIF 300267432
WMV Converter 300267433
Audio Video To WMA Converter 300267434
MKV Converter 300267435
MKV To WMV Converter 300267436
WMV de concentracions 300267437
Picture To Video Converter 300267438
WMV Joiner 300267439
Audio Video Foxmarks 300295950
WMA concentracions 300295951
MIDI To WMA Converter 300295952
Per Captura de so WMA 300295954

Intercanvi d'enllaços amb weqsoft.com

Si vostè té el seu propi lloc web, us convidem a intercanviar enllaços amb nosaltres aquí.

 

 

 

WEQSOFT.COM Copyright © 2008-2009 Tots els drets reservats.